غزه - پرسش مهر 10 آینده گان
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پرسش مهر 10 آینده گان

آن که بر اثر هر گناهی از برادرانش کناره گیری کند، دوستانش کم شوند . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

در جنگ 22 روزه غزه حداقل 256 صهیونیست کشته
شنبه 87 بهمن 26  10:44 عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

العالم: 256 صهیونیست در 22 روز کشته شدند


پایگاه اینترنتی العالم نوشت: در جنگ 22 روزه غزه حداقل 256 صهیونیست کشته و 1327 تن زخمی شده اند.

به گزارش ایرنا، این پایگاه اینترنتی نوشت: اگرچه رژیم صهیونیستی با برقراری سانسور نظامی مانع از انتشار آمار تلفات نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست شده است، اما گروه های مقاومت فلسطینی با انتشار بیانیه های نظامی جداگانه اعلام کرده اند که در جریان 22 روز حمله وحشیانه ارتش صهیونیستی به نوار غزه، رزمندگان مقاومت موفق شده اند، حداقل 256 صهیونیست را به هلاکت رسانند و بیش از 1300 صهیونیست دیگر را زخمی کنند.

بر اساس این گزارش، در میان صهیونیست های به هلاکت رسیده 203 نظامی در رده های مختلف و 53 شهرک نشین صهیونیست وجود دارد.

شاخه های نظامی گروه های مقاومت فلسطینی از جمله گردانهای شهید "عزالدین قسام" شاخه نظامی جنبش حماس ، گردان های شهدای الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح، گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و گردان های "شهید احمد ابوالریش"، " شهید ابوعلی مصطفی" و " شهید جهاد جبریل" در جریان جنگ غزه حداقل 191عملیات علیه نیروهای رژیم صهیونیستی انجام داده اند.

به نوشته العالم، گردانهای قسام در بیانیه های مختلف نظامی اعلام کرده اند که در 22 روز جنگ و مقاومت، 194 موشک گراد، 312 موشک قسام ، 373 گلوله خمپاره، 55 گلوله آر پی جی به سوی شهرک های صهیونیست نشین در جنوب فلسطین اشغالی یا مواضع نظامیان صهیونیست شلیک کرده اند که در نتیجه حداقل 49 شهرک نشین و 125نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده و 247 شهرک نشین و 110 نظامی صهیونیست زخمی شده اند.

در بیانیه های این گردان ها خاطرنشان شده است که تک تیراندازان جمعی این گردان ها موفق شده اند حداقل 52 نظامی صهیونیست متجاوز به خاک غزه را هدف قرار داده، به هلاکت برسانند.

گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز اعلام کره اند که در 20 عملیات جداگانه در غزه حداقل 18 نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده و 15 نظامی دیگر زخمی شده اند.

تیپ های ناصر صلاح الدین ( کمیته های مقاومت مردمی) نیز در بیانیه های خود از 51 عملیات علیه اشغالگران صهیونیست خبر داده و خاطرنشان کرده اند که در برخی از این عملیات حداقل 4 نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده و 13 نظامی دیگر زخمی شده اند و خسارت های زیادی به ماشین جنگی ارتش صهیونیستی وارد شده است.

گردان های شهید جهاد جبریل شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل نیز در بیانیه های نظامی خود اعلام کرده که در19 عملیات جداگانه در نوار غزه و سرزمین های اشغالی فلسطین 39 نظامی صهیونیست را به هلاکت رسانده و 5 نظامی دیگر را زخمی کرده اند.

گردان های شهید احمد ابوالریش هم تاکید کرده اند که ادامه مطلب...


 • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  نویسندگان صهیونیستی
  شنبه 87 بهمن 26  10:44 عصر

  بسم الله الرحمن الرحیم

  نویسندگان صهیونیستی:حمله به نوارغزه دیوانگی محض است واین منطقه به گورستان نظامیان ما تبدیل خواهد شد

  یک نویسنده برجسته صهیونیستی اظهار داشت که حمله ارتش صهیونیستی به نوار غزه "اشتباه محض" است و رژیم صهیونیستی بهای سنگینی در قبال آن خواهد پرداخت که شاید به کشته شدن صدها تن از نظامیان این رژیم منجر شود.
  به گزارش منابع صهیونیستی، "آوی وین برگ" در مقاله ای با عنوان "تنها راهکار: آری مذاکره با جنبش حماس" که در روزنامه عبری زبان "اسرائیل الیوم" منتشر شد، خاطر نشان کرد که مقامات ارتش صهیونیستی نیز مانند هر فرد دیگری به خوبی از این مساله آگاه هستند که برقراری امنیت در شهرک های جنوبی فلسطین اشغالی با استفاده از تجهیزات و راهکاری های نظامی امکان پذیر نیست؛ مگر اینکه ارتش صهیونیستی نوار غزه را به طور کامل اشغال کند و این مساله مطمئنا صدها تن از نظامیان صهیونیستی را به کام مرگ خواهد فرستاد.
  وی تاکید کرد که آراء و راهکارهای پیشنهادی برخی مقامات صهیونیستی مانند "حاییم رامون" معاون اول نخست وزیر این رژیم مبنی بر امکان تضعیف و در نهایت نابودی جنبش حماس از طریق محاصره و اعمال محدودیت علیه ساکنان نوار غزه نه تنها "استراتژیک" نیست، بلکه یک اشتباه محض است و جنبش حماس به طور کامل بر سراسر نوار غزه تسلط دارد.
  این نویسنده صهیونیستی تصریح کرده است که مذاکرات با جنبش حماس مساله ساده و مسیر همواری برای رژیم صهیونیستی نیست و مشخص نیست که این مذاکرات کی و چگونه به نتیجه خواهد رسید. اما پر واضح است که برای ایجاد هر گونه تغییر و تحول حضور بر سر میز مذاکره با جنبش حماس مساله ای حتمی و ضروری است.
  "آوی رتسون" یکی دیگر از نویسندگان صهیونیستی نیز در مقاله ای با عنوان "سرهایشان را قطع خواهم کرد" که در روزنامه عبری زبان معاریو به چاپ رسیده، اظهار داشته است که « صدور دستور حمله به نوار غزه برای پیاده نظام ارتش صهیونیستی دیوانگی محض است و ما باید اظهارات سخنگویان جنبش حماس در بیت لاهیا، جبالیا و دمشق را جدی بگیریم که حمله به نوار غزه، این منطقه را به گورستانی برای نظامیان صهیونیستی تبدیل خواهد کرد. ما باید این واقعیت را قبول کنیم که اکنون دیگر دوران ابراز پشیمانی از اقدام ارتش صهیونیستی در عقب نشینی از محور فیلادلفیا (صلاح الدین) گذشته است و در حال حاضر تمامی منطقه نقب غربی در تیررس موشک های قسام قرار دارد و حتی در صورت حمله ارتش به نوار غزه نیز هیچ کس نمی تواند توقف شلیک موشک از سوی گروه های مقاومت نوار غزه به سوی شهرک های صهیونیستی را تضمین کند.» • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  تحریم اجناس اسرائیلی
  شنبه 87 بهمن 26  10:40 عصر

  بسم الله الرّحمن الرّحیم
  الحمد لله ربّ العالمین
  با سلام بر همه ی شما عزیزان
  امید وارم که درسهایی که باید از مولایمان حسین بن علی علیهما السّلام بگیریم فراموش نکنیم و بدانیم که عزّت و مقام حضرت و اطرافیانش نزد باریتعالی سبحانه و تعالی به دلیل اعمالی و کارهایی است که حضرت انجام داده و برای همه ی ما پیام دارد .
  یک وبلاگ خوب برای مبارزه با اسرائیل جنایتکار غاصب معرّفی می کنم .

  http://yasekabodemadineh.parsiblog.com/
                                                                        التماس دعا • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  زن اسرائیلی عزادار شوهر فلسطینی
  شنبه 87 بهمن 26  10:33 عصر

  به نام خدا

  زن اسرائیلی عزادار شوهر فلسطینی 

   

  منبع : روزنامه اسرائیلی انگلیسی زبان اورشلیم پست،شنبه پنجم بهمن ماه 1387

  عکسی را که می بینید متعلق به خانم گالیت پوکو تبعه اسرائیل،زوجه محترمه مرحوم آقای رامی محمد الکیدرا اهل غزه می باشد.این دو نفر 10 سال پیش در اسرائیل پیوند زناشویی بستند.در ابتدای زندگی مشترک،در همانجا زندگی می کردند،تا این که مقامات اسرائیل،رامی محمد را دستگیر کردند و به غزه فرستادند.خانم پوکو که طاقت دوری شوهر و فرزندانش را نداشت به غزه رفت و در کنار آنها در بیت لاهیا زندگی نمود.اما بعدا این زن و شوهر نتیجه ازدواج خود را که شش فرزند(ماشاءالللللله) بود تقسیم کردند،سه نفر نزد پدر در بیت لاهیا ماندند و سه نفر همراه مادر به اسرائیل مراجعت نمودند.دو نفر از فرزندانی که با مادر هستند ،در عکس فوق دیده می شوند.

  خانم پوکو از روز چهارشنبه گذشته که مطلع شده است شوهرش در عملیات تجاوز اخیر به غزه به رحمت الهی پیوسته است،با روشن کردن شمع،برای شوهرش عزادار است.

  این خانم تقاضای پیوستن به سه فرزند خود در غزه را دارد،اما گفته است که حاضر هم نیست که به غزه برود.یعنی در حقیقت تقاضای آمدن سه فرزند به اسرائیل را دارد.

  شبکه دوم خبری اسرائیل،گزارشی را از وی تهیه کرده است.او در گزارش اظهار نموده که شوهرش به وی گفته بود که اگر برایش مسئله ای پیش آید،از بچه ها نگهداری نماید.

  یک گروه خبری فیلمی را از خانم پوکو تهیه کرده که تلفنی با دخترش در غزه صحبت می کرده و به زبان عربی می گفته که بزودی به او خواهند پیوست.

  یاسمین دختری که در بیت لاهیا می باشد به مادر گفت:ما می خواهیم که تو پیش ما بیایی.

  خانم پوکو به پدر شوهرش گفته است که اصلا حاضر نیست به غزه برود.او تقاضا کرد که بچه ها را نزد او بفرستند.

  پی نوشت:از جار و جنجالی که در باره این ماجرا در داخل اسرائیل بر پا کرده اند،به نظر می رسد که حضرات صهیونیست می خواهند نوعی(ننه من غریب)در بیاورند و پای حقوق بشر آن هم از نوع آمریکایی به وسط بکشند. که ای داد و ای بیداد،کودکان دور از مادر.

  تا مطلب بعد خدا نگهدار.

    • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  ننگ باد
  شنبه 87 بهمن 26  10:33 عصر

   

  به نام خدا

  بر خود فروختگان،خود باختگان و روشنفکر نمایان

  ننگ باد 

  برای خواندن مطلب اینجا را کلیک فرمایید.


 • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  نازی نازی...نترس نازی
  شنبه 87 بهمن 26  10:33 عصر

  به نام خدا

  نازی نازی...نترس نازی

   

  این فرد نازی(ببخشید،صهیونیست)بر اثر اصابت موشک حماس،از وضعیت عادی خارج شده و چهار خانم( که یکی از آنها عضو گروه نجات است)سعی می کنند او را آرام نمایند.

  برای دیدن ادامه مطلب و بقیه عکسها اینجا را کلیک فرمایید.


 • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  پس از آتش بس
  شنبه 87 بهمن 26  10:33 عصر

  به نام خدا

  پس از آتش بس • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  ای غزه...ای سرزمین من...صدای فریاد مرا می شنوی؟؟؟!!!
  یکشنبه 87 بهمن 6  11:1 عصر

  صدای کودکی می آیداز دور

  دلش لبخند می خواهد...

  صدای انفجارظلم می آید...

                                          دل آن دختر کوچک،

                                          نوازش می کند از دور

                                          عروسک های کوچک را...

  دلم از دور می خواهد

  که آن کودک،

  بگیرد در میان خود

  زمین وخاک میهن را...

                                           ولی افسوس،

                                           که مادر می رود با دود...

                                           که میهن می شود نابود...

                                                                   که مردی نیست..

                                                                       که انسان نیست.....

  فلسطین ای سرزمین من...

 • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()

  نوشته شده توسط:   مریم واحدی طبس  

  غزه شده کرببلا
  چهارشنبه 87 دی 11  12:0 صبح

  غزه شده کر ببلا وا ویلا وا ویلا         بر شده از جو رو جفا واو یلا واویلا        یزیدو شمر بی حیا وا ویلاوا یلا 

  با میزا رن رو کشته ها وا ویلا          روشده دست فتنه ها وا ویلاوا ویلا       شمر زمانه ا مریکا وا ویلا وا ویلا

  چرا خابندمسلمو ناوا ویلاواویلا          دست داده اندبادشمناواویلاوا ویلا       دشمنای خلق خداواویلاوا ویلا

  بیدار بشین ای حا کمامگر شما دل ندارین چشما تو نا هم میزا رین  تو قلبتو ن دارین نفاق به چهر تون زدین نقاب 

  مایه ی ننگین بخداخیلی جفنگین بخدا مقا ومت ترس نداره خون میده و جون میزاره اونکه همیشه بیرو زه همیشه نا مش میمو نه فقط حماس بخدا نمیشه از خدا جدا شما که خیلی مغر وریددنبال راه کا فرا چقدر زبون کو چکید بیاین بیرون از تو

  کا خا تا که بشین خوراک سگ مثل همون صدام بست یا شاه بست رو سیا اهای اهای خطر خطر نفرت مردم جهان از شماوکار شما خون میچکه از دستاتون دل ندارین تو دلاتونننگ بشر شدین شما با صهیو نسیم رو سیا بابان خط قدرت

  رسیده مرگ ظالما ننگ به شما ننگ به شما • کلمات کلیدی :
 • نظرات شما ()


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  تلقینپذیری
  تاسوعا و عاشورا و وصیت امام حسین(ع)
  علم سکولار و علم دینی*
  آثار غفلت از هویت علم غربی
  علم و عرفان در اشعار امام خمینی
  ملزومات تولید علم در اندیشه امام خمینی(ره) 2
  انسان کامل در اندیشه مطهر 1
  دین، علم و تکنولوژی
  علم واقعی از دیدگاه حضرت پیامبر گرامی اسلام(ص)
  علم و عالم از نگاه پیامبر اعظم
  علم و معنویت
  علم در آیات و روایات از دیدگاه امام
  ارزشهای دینی در بین جوانان افزایش یافته است
  وصف دنیا در نهج البلاغه
  فضیلت ماه مبارک رمضان
  [همه عناوین(207)][عناوین آرشیوشده]

  دوشنبه 100 فروردین 30

  کل:   268549   بازدید

  امروز:   430   بازدید

  دیروز:   173   بازدید

  فهرست

  [خـانه]

  [ RSS ]

  [ Atom ]

  [شناسنامه]

  [پست الکترونیــک]

  [ورود به بخش مدیریت]

  پیوندهای روزانه

  خدمت رسانی [100]
  پرسش مهر8 [66]
  امام رضا(ع) [35]
  خنده بازار [62]
  یا ضامن آهو [64]
  پرسش مهر9 [142]
  روانشناسی آیناز [65]
  [آرشیو(7)]

  آشنایی با من

  پرسش  مهر 10  آینده گان
  مریم واحدی طبس
  خود را به سلاح دانش مجهز کنید

  لوگوی خودم

  پرسش  مهر 10  آینده گان

  حضور و غیاب

  یــــاهـو

  لوگوی دوستان
  لینک دوستان

  لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
  عاشق آسمونی
  سیب خیال
  سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
  یگان امُل های مُدرنیسم نشده...امُلیسم
  %% ***-%%-[عشاق((عکس.مطلب.شعرو...)) -%%***%%
  PARANDEYE 3 PA
  حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد
  روانشناسی آیناز
  کـــــلام نـــو
  کلبه عشق
  یادداشتها و برداشتها
  بوی سیب BOUYE SIB
  پرسش مهر 8
  عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین
  محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
  مقالات مشاوره و روانشناسی و اختلالات روانی و رفتاری
  دانشجوی سیاسی
  عدالت جویان نسل بیدار
  Sense Of Tune
  آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
  مذهب عشق
  شایگان♥®♥
  mansour13
  حدیث عاشقان زهرا(س)
  ترانه های غربت-اشعار من
  آواز سرد
  نقطه ای برای فردا
  شمیم حیات
  موتور سنگین ... HONDA - SUZUKI ... موتور سنگین
  بسیج
  تا ریشه هست، جوانه باید زد...
  خلوت تنهایی
  پرسش مهر 9
  شهید محمدهادی جاودانی (کمیل)
  مرکز دانلود رایگان free Download بهترین نرم افزار و برنامها
  ..:: نـو ر و ز::..
  یا ضامن آهو
  خنده بازار
  نجوا
  امام رضا
  خدمت رسانی
  دنیا به روایت یوسف
  چرندوپرند
  بدا به یاد شهیدحجت ا...رحیمی

  دسته بندی یادداشتها

  ارزش[2] . اسلام[2] . خدمت[2] . خدمت رسانی[2] . دولت[2] . فرهنگ[2] . فلسطین . کارمندی . لبنان . مجلس . محدوده خدمت . مسئولیت . مسلمان . مسلمانان . معنوی . معیار . ملاک . مومن . مومنان . میراث پیغمبران . نژاد . نهج البلاعه . نوع دوستی . وابستگی . 22 بهمن . آموزگار . اخلاص . اخلاق . رمضان . روح معنویت . شکوفایی . شهادت . شهیدان . عاشورا . عدالت . عشق . عطوفت . علم . فداکاری . خدمت گذاری . خدمت مادی . خدمت معنوی . خدمتگذار . خلاقیت . دانش . دنیا . اصلاحات . اقتدار سیاسی . امام خمینی (رح) . امام خمینی(ره) . امام صادق . امام صادق(ع) . امدادرسانی . انسان گرایی . انقلاب . انگیزه خدمت رسانی . انگیزه ی خدمت . ایثار . بسیج . پرسش مهر10 . پیام انقلاب . پیامبر اعظم . پیامبر اکرم(ص) . پیروزی . تاسوع . تسلیت . تفکر دینی . تواضع . جامعه اسلامی . حقوق ارباب رجوع . خداوند .

  آرشیو

  برکات خدمت
  دکل‌هایی شاهد بر عدم خدمت گذاری
  انرژی هسته ای و خدمت گذاری به م ...
  پاسخ به 3 سوال
  حضرت امام و خدمت گذاری
  اهمیت خدمت رسانی
  اسلام و خدمت گزاری
  آسودگان روز قیامت
  خدمت‏رسانی و تداوم زندگی اجتماعی
  اسلام آیین اجتماعی
  دانلود نرم افزار و بازی
  وظیفه دولت و مسوولین در گسترش فرهنگ خدمتگزاری چیست ؟
  دیوانسالاری در خدمت مردم نه مردم در خدمت دیوانسالاری
  خدمت گزاری به روش نوین
  دست آوردهای کارگشایی
  خدمتگزاری به مردم در سیره و سخن امام حسین علیه السلام
  خدمت‏رسانی، عامل پیوند با ولایت
  جلوه های خدمتگزاری
  خدمت رسانی
  رستگاری در بندگی خدا و خدمت به خلق اوست
  عکس
  خدمت در عرصه نظامی
  شأن همه ما شأن خدمت گزاری به مردم است
  تاثیر خدمت گزاری بر فرد و اجتماع
  متفرقه
  بوش کفش باران شد
  زندگی امام خمینی
  غزه
  انتخابات
  تیراژ دوطفل مسلم
  داستان هایی از زندگی بزرگان در خدمت به مردم
  اقامه به موقع نماز عمر را طولانی میکند
  دوران دفاع مقدس مسیر خدمتگذاری به مردم را هموار کرد
  خدمت به مردم در کلام امام خمینی (ره):
  آیا شعار خدمتگزاری به نفع مردم ختم به خیر می شود؟
  چه کنیم که خدمتگزار خوبی باشیم
  خدمت‏رسانی در سیره و گفتار امیرالمؤمنین علیه‏السلام
  شیوه صحیح خدمت‏گزاری
  نباید از مسیر خدمتگذاری به مردم منحرف شویم
  متکی: آمریکا قدرت شنوایی اش را بیشتر کند (کاریکاتور)
  خدمت به مردم در کلام امام خمینی (ره):
  مقالات علمی
  اعتیاد
  جانبازان
  فقرا و محرومین
  انقلاب
  شهادت و شهید
  شهرهای مقدّس پناه درماندگان
  انگیزه ها در خدمتگزاری
  وظیفه ما خدمت‏رسانی
  ضرورت پیش گامی در خدمت
  اثر خدمت به دیگران
  ماهواره امید
  مقالات نوآوری و شکوفایی کامل با منبع

  اشتراک

   

  طراح قالب

  www.parsiblog.com

  جدیدترین قالبهای بلاگفا


  جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ